Yhteystiedot

Jyty Iin seutu ry

Puheenjohtaja: Sari Pahkala

p. 0400 187 241, sari.pahkala@pp.inet.fi

Sihteeri: Päivikki Pernu, pernuap@gmail.com

Rahaston-, jäsenasian ja koulutusasianhoitaja: Eero Manninen, mannieero@gmail.com, 040 7013 190

Hallituksen jäsenet ja varajäsenet:

Airi Huovinen, airi.huovinen@gmail.com varajäsen Marja-Liisa Junes, marjaliisajunes1@gmail.comja.pyorala@eduouka.fi

Sanna Kontio, varapuheenjohtaja, sanna.kontio@oulunkaari.com varajäsen Päivikki Pernu, pernuap@gmail.com

Marika Keränen,                varajäsen Marketta Manninen, marketta.manninen@pp.inet.fi

Anne Sipola, anne.sipola@gmail.com varajäsen  Anri  Stenius-Veijola, anri.stenius-veijola@oulunkaari.com

Pirkko Kaisto pirkko.kaisto@oulunkaari.com  varajäsen Kristiina Viitala, kristiina.viitala@ii.fi

Luottamusiehet 2017-2018

Jytyn pääluottamusmies Iin kunnassa on Riitta Räinä p.050 395 0305 ja varapääluottamusmies Janne Hyvönen ja teknisen sopimuksessa on Anne Sipola.

 

Pääluottamusmies Oulunkaaren kuntayhtymässä on Marja-Liisa Junes p. 050 5252 177 ja varapääluottamusmies Jouni Piri p 08 5875 61441 Pudasjärveltä. Luottamusmies Oulunkaaren Iin alueella Sanna Kontio, Simossa Eija Hätelä ja Pudasjärvellä Kaisa Ervasti.

 

Pääluottamusmies Oulun kaupungilla on Olli Harju, olli.harju@ouka.fi

 

 

 



 

Ota yhteyttä