Yhteystiedot

Jyty Iin seutu ry

Puheenjohtaja: Eero Manninen

p. 040 701 3190, mannieero@gmail.com

Sihteeri: Anne Sipola p. 040 725 6350 anne.sipola@gmail.com tai anne.sipola@ii.fi

Rahaston-, jäsenasian ja koulutusasianhoitaja: Eero Manninen, mannieero@gmail.com, 040 7013 190

Hallituksen jäsenet ja varajäsenet:

Airi Huovinen, airi.huovinen@gmail.com varajäsen Raija Pyörälä raija.pyorala@eduouka.fi

Sanna Kontio, varapuheenjohtaja, sanna.kontio@oulunkaari.com varajäsen Tuula Marika Keränen tuula.keranen@eduouka.fi

Sari Pahkala, sari.pahkala@pp.inet.fi  varajäsen Marketta Manninen, marketta.manninen@pp.inet.fi

Anne Sipola, anne.sipola@gmail.com varajäsen  Anri  Stenius-Veijola, anri.stenius-veijola@oulunkaari.com

Pirkko Kaisto pirkko.kaisto@oulunkaari.com  varajäsen Kristiina Viitala, kristiina.viitala@ii.fi

Luottamusiehet 2017-2018

Jytyn pääluottamusmies Iin kunnassa on Riitta Räinä p.050 395 0305 ja varapääluottamusmies Anne Sipola. Jytyn luottamusmiehet Iin kunnassa on Janne Hyvönen ja varalla Airi Huovinen.

 

Pääluottamusmies Oulunkaaren kuntayhtymässä on Marja-Liisa Junes p. 08 5875 6121 ja varapääluottamusmies Jouni Piri p 08 5875 61441 Pudasjärveltä. Luottamusmies Oulunkaaren Iin alueella Sanna Kontio, Simossa Eija Hätelä ja Pudasjärvellä Vuokko Loukusa ja hänen varaluottamusmies on Aija-Mari Partala.

Oulun kaupungin Jytyn pääluottamusmies on Merja Willman, puh. 044 753 7341, etunimi.sukunimi@ouka.fi.

 

 



 

Ota yhteyttä