Yhteystiedot

Jyty Iin seutu ry

Puheenjohtaja: Marika Keränen

p. 040-5407 954, tuulamarika.keranen@gmail.com

Sihteeri: Päivikki Pernu, pernuap@gmail.com p.040-188 4089

Rahaston-, jäsenasian ja koulutusasianhoitaja: Eero Manninen, mannieero@gmail.com, 040 7013 190

Hallituksen jäsenet ja varajäsenet:

Anitta Laurila, anitta09@luukku.com, varajäsen Airi Huovinen, airi.huovinen@gmail.com 

Sanna Kontio, varapuheenjohtaja, sanna.kontio@oulunkaari.com , varajäsen Päivikki Pernu, pernuap@gmail.com

Seija Kaisto, seija.kaisto@ii.fi , varajäsen Marketta Manninen, marketta.manninen@pp.inet.fi

Anne Sipola, anne.sipola@gmail.com, varajäsen Anri Stenius, anri.stenius-veijola@ouka.fi

Pirkko Kaisto pirkko.kaisto@oulunkaari.com  varajäsen Marja-Liisa Junes, marjaliisajunes1@gmail.com

Luottamusmiehet

Jytyn pääluottamusmies Iin kunnassa on Riitta Räinä p.050 395 0305 ja varapääluottamusmies Janne Hyvönen ja teknisen sopimuksessa on Anne Sipola.

 

Pääluottamusmies Oulunkaaren kuntayhtymässä on Marja-Liisa Junes p. 050 5252 177 ja varapääluottamusmies Jouni Piri p 08 5875 61441 Pudasjärveltä. Luottamusmies Oulunkaaren Iin alueella Sanna Kontio ja Pudasjärvellä Kaisa Ervasti.

Pääluottamusmies Oulun kaupungissa (Yli-Ii) on Kim Ahonen. kim.ahonen@ouka.fi p.040-188 3402.

 

Pääluottamusmies Monetra Oulu, Paula Retsu paula.retsu@monetra.fi p.040-544 9096.

 

Jyty Iin Seutu ry:n tilinro on FI37 1108 3006 1007 65.

 

 

Kasvatuksen  ja koulutuksen ammattialaryhmän jäsen v.2020-2023 Marika Keränen

 



 

Ota yhteyttä